Archív článkov

Svet elektronickej hudby v netradičnej zostave

31.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok 1. augusta sa bude vysielať ďalší diel relácie Svet elektronickej hudby, no tentokrát to bude v nezvyčajnej zostave, keď do štúdia prídu až dvaja ľudia, z toho jeden bude spolumoderátor a druhý bude hosť.

Prvýkrát sa budeme hudobne v tejto relácií venovať čisto hudobnému štýlu trance, preto aj náš hosť bude tranceový dj a producent - Dj Styller zo Šale. Keďže je čas dovoleniek a jeden z moderátorov má dovolenku, tak touto reláciou vás budú moderátorsky sprevádzať Palo a Andre Tribale, ktorý už premiéru v tejto relácií absolvoval pred pár týždňami, no vtedy ako hosť, teraz ako moderátor.

Tešíme sa na vás v pondelok večer o 22:00 hodine, na frekvencií 90,2 MHz, prípadne tých, ktorí nechytajú túto frekvenciu,  na www.radiopiestany.sk


Novinky z rádia Piešťany

26.07.2011, Kategória: Piešťanský denník

Prázdniny sa nám pomaly preklápajú do druhej polovičky a s nimi sa preklápajú aj reprízy našich žánrových relácií. V utorok sa môžete tešiť na tretí diel relácie Fest dobrá muzička s Calim, v ktorej budú ako hostia Jaroslav Šimo a Roman Áč z kapely Neznámi. V stredu si pripomenieme druhý diel relácie Aj rock má svoju históriu, v ktorej si zaspomíname na mena ako Elvis Presley, Johnny Cash. Vo štvrtok v relácií Večer s hudobnou legendou sa budeme venovať Amy Vinehouse, ktorá v sobotu zomrela a preto sme sa ju rozhodli zaradiť do vysielania. V piatok odvysielame druhý diel Pop Galérie, kde si budete môcť zaspomínať na rokmi overené hity. V nedeľu vás Ján Babič privíta v džezovom klube v relácií Podoby džezu. V pondelok na vás čaká premiéra relácie Svet elektronickej hudby, v trošku netradičnej zostave, keď prídu do štúdia dvaja hostia, dj André Tribale, ktorý bude spolumoderátor a dj Styler, ktorý nám zahrá svoj mixovaný set a predstaví aj svoju vlastnú tvorbu.


Svet elektronickej hudby s dj Kukuricom

24.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok večer o 22:00 hodine na Rádiu Piešťany sa bude vysielať ďalší diel relácie Svet elektronickej hudby. Tentokrát bude zameraný na hudbný štýl drum and bass. Do štúdia príde aj hosť, dj Kukurica, ktorý porozpráva ako to bolo s ním a jeho začiatkami, čo má nové a kde ho budete môcť najbližšie vidieť a počuť hrať. V druhej hodine relácie odzneje aj drum and bassovy set, ktorý bude špecialným pre Kukuricu.

Rádio Piešťany vysiela reláciu Svet elektronickej hudby pravidelne každý pondelok od 22:00 hodiny, na frekvencií 90,2 MHz. Chytiť ho môžete od Trenčína po Bratislavu, pre tých, ktorí bývajú mimo pokrytia, je tu možnosť počúvania prostredníctvom internetového streamu na adrese: www.radiopiestany.sk. Ak reláciu nestíhate, môžete si vypočuť v sekcií archív jej podcast, ktorý bude na druhý deň na stránke.


Pridali sme nové pesničky

22.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Tento týždeň sme pokračovali v dopĺňaní nášho archívu a doplnili sme pre vás zaujímavú produkciu od viacerých interpretov. Samozrejme takých, aby sme zachovali formát nášho rádia, aby bolo pre vás príjemným a oddychovým. Pracujeme aj na príprave ďaľších žánrových relácií, ktoré sa budú od Septembra vysielať.

Viac informácií vám prinesieme koncom prázdnin, dovtedy vám želáme príjemné chvíle, napríklad aj v spoločnosti Rádia Piešťany.
 


Večer s hudobnou legendou dnes s Foreigner

21.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer o 22:00 hodine si pustíme výber najznámejších nahrávok skupiny Foreigner. Nezabudnite preto na reláciu Večer s hudobnou legendou na Rádiu Piešťany.
 


Svet elektronickej hudby dnes večer

18.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer si dáme také prázdninové vydanie tejto relácie. Keďže je čas dovoleniek a oddychu, tak sme sa rozhodli zaradiť na dnes večer dva mixované sety.

Prvý set si zahráme od hosťa, ktorého sme tu mali pred niekoľkými týždňami, dj Bugana. Dj Bugan bol známy tým, že hrával najmä drum and bass a aj dnešný set bude z tohto žánru.

Druhý set bude od deep houseového dj Richarda Villalobosa, ktorý namixoval deep houseový mix, ktorému bude patriť druhá hodinka dnešnej relácie.


« Dozadu 1 25 49 72 90 91 92 93 94 95 96 Dopredu »