Archív článkov

Reportáž z prvého dňa festivalu Pohoda

08.07.2011, Kategória: Piešťanský denník

Včera na trenčianskom letisku začal najväčší festival na Slovensku - Bažant Pohoda 2011. Na stránke novín Piešťanského týždňa nájdete reportáž z prvého dňa tohoto festivalu.

Reportáž sa nachádza na tomto linku:

http://www.piestanskydennik.sk/rubriky/spravy/aktualne/zacal-sa-festival-bazant-pohoda-2011-7493/

 


Novinky z rádia 4.7.2011

04.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Okrem toho sme začali vysielať novú reláciu s názvom Večer s hudobnou legendou, ktorej patrí štvrtkový večer, vo zvyčajnom čase o 22:00. V tejto relácií dostane priestor vždy konkrétna skupina a budeme si hrať výber jej najlepších pesničiek, prípadne jej koncert. V najbližšom dieli na vás čaká koncert Phil Collinsa. Rozprávky pre deti sa budú vysielať v nezmenených časoch aj počas prázdnin. V lete budeme pre vás pripravovať ďalšie nové relácie, ktoré od septembra zaradíme do nášho vysielania, ale o nich vás budem informovať v tejto rubrike neskôr.
Želám vám všetkým krásne leto, plne oddychu a pohody, napríklad aj s Rádiom Piešťany.
Pavol Jurák


Novinky z rádia - 26. týždeň

02.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Sme tesne pred prázdninami a s nimi pre vás spúšťame novú prázdninovú reláciu s názvom: Večer s hudobnou legendou. Už  názov napovedá, o čom táto relácia bude. Každý štvrtok od 22:00 hodiny si budeme hrať najznámejšiu produkciu konkrétneho interpreta - hudobnej legendy. V tejto relácií tiež dostanú priestor aj celé koncerty interpretov, ktorými vám chceme spríjemniť dovolenkové a prázdninové chvíle.

Počas prázdnin vás čakajú aj ďalšie úpravy v našej vysielacej štruktúre, ale o tých sa dozviete v tejto rubrike budúci týždeň.

Pavol Jurák


Novinky z rádia - 25. týždeň

27.06.2011, Kategória: Novinky z rádia

Rád sa s vami podelím s pozdravom, ktorý nám prišiel minulý týždeň z Anglicka. Kontaktoval nás anglický dj, ktorý počúva Rádio Piešťany a veľmi sa mu zapáčila hudobná skladba nášho rádia. Najväčší obdiv vyjadril tomu, že okrem príjemnej pohodovej hudby hráme aj klasicku hudbu, napr. Pavarrotiho a že nemáme problém spojiť pop s klasikou.

Keďže nie je jediný, ktorému naša hudobná skladba lahodí, naďalej veľmi starostlivo obohacujeme náš archív o nové a nové lahôdky. Ak ste sa pridali medzi fanúšikov skupiny rádia alebo skupiny Piešťanského týždňa na facebooku nezabudnite sledovať reláciu Svet elektronickej hudby 27. júna 2011, kedy vylosujeme spolu štyroch výhercov lístkov na Bažant Pohodu 2011. Ak ste sa ešte nepridali, ešte stále máte túto možnosť, s ktorou získate nielen lístky, ale aj aktuálne informácie prostredníctvom facebooku aj o diani v rádiu.

Rekapitulácia programu

25.5. – streda – Aj rock má svoju históriu – L.Mušinský

27.5. – piatok – Pop galéria VIII. – S.Boškovič

29.5. – nedeľa – Podoby džezu – J.Babič

30.5. – pondelok – Svet elektronickej hudby – P. Jurák, A. Kvasnica

Podrobnejšie informácie o programe rádia Piešťany nájdete v sekcií Program.


Aj Rock má svoju históriu

27.06.2011, Kategória: Piešťanský denník

Každú stredu od 22. hodiny sa éterom Rádia Piešťany šíri rocková hudba. Vysielame totiž reláciu Aj Rock má svoju históriu, ktorou vás bude sprevádza Ladislav Mušinský.

Viac na Piešťanskom denníku


Pop galéria so Silvestrom Boškovičom

27.06.2011, Kategória: Piešťanský denník

Silvester Boškovič, ako jeden zo spolupracovníkov Rádia Piešťany, je dramaturgom a moderátorom novej relácie o tanečnej popovej hudbe od 60. rokov po súčasnosť. Prinášame vám rozhovor...

Viac na Piešťanskom denníku


« Dozadu 1 25 49 72 93 94 95 96 Dopredu »